Wektor Sp. z o.o. Zobacz telefony kontaktowe
Panorama wirtualna zabudowy
Przewozisz meble, jesteś kurierem, piekarzem, zajmujesz się przeprowadzkami, przewozisz różnorodne towary - ta zabudowa jest stworzona dla Ciebie.
Poszycie. Poszycie zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z laminatu w kolorze białym z materiału Honeycomb Core. Ściany i dach o grubości w grubościach od 17 do 25.Wykończenia zewnętrzne i wewnętrzne wykonanie z kątowników z anodowanego aluminium. Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane o 270° z zabezpieczeniami utrzymującymi skrzydła w pozycji otwartej. Pod tylnymi drzwiami znajduje się wysuwany schodek wejściowy. Portal tylnych drzwi, klamki oraz zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej.
Oświetlenie. Zewnętrzne światła obrysowe tylne dolne i górne oraz przednie górne. Boczne światła pomarańczowe pod ścianami bocznymi. Wewnętrzny punkt świetlny w technologii LED umieszczony w poszyciu dachu.
Osprzęt. Nadkola osi tylnej z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Fartuchy przeciwbłotne.
Podłoga. Wykonana ze sklejki antypoślizgowej, dwustronnie foliowanej. W podłodze zamontowane 4 punkty mocowania ładunku. Na podłodze zamontowane aluminiowe listwy okopowe zachodzące na ściany zabudowy.
Rama pośrednia. Wykonana z profili aluminiowych skręcanych lub stalowych spawanych.
24 miesięczna gwarancja. Wszystkie nasze produkty są objęte 24 miesięczną gwarancją. Posiadamy szybki i sprawny serwis dzięki pełnym stanom magazynowym części zamiennych.


http://dane.technikpro.pl/pano/plastermiodu/plastermiodu.html

Zadzwoń i dowiedz się wszystkiego o naszych zabudowach Szczegóły samochodu Renault Master
mail on-line | szczegóły zabudowy | szczegóły samochodu | telefony kontaktowe